Stalexport kończy memorandum

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 18-09-2006, 21:32

Stalexport kończy przygotowania memorandum informacyjnego, które ma zostać wkrótce rozesłane do potencjalnych inwestorów zainteresowanych przejęciem części stalowej spółki. Całą transakcję chce zamknąć do końca 2006 roku - poinformował PAP wiceprezes Stalexportu Mieczysław Skołożyński.

Stalexport kończy przygotowania memorandum informacyjnego, które ma zostać wkrótce rozesłane do potencjalnych inwestorów zainteresowanych przejęciem części stalowej spółki. Całą transakcję chce zamknąć do końca 2006 roku - poinformował PAP wiceprezes Stalexportu Mieczysław Skołożyński.

"Cały proces trwa, wkrótce powinno być gotowe memorandum informacyjne, które roześlemy do potencjalnych inwestorów" - powiedział PAP w poniedziałek Skołożyński.

Dodał, że od momentu ujawnienia pod koniec czerwca planów pozbycia się przez Stalexport swojej części stalowej i skupienia się na prowadzeniu biznesu autostradowego, do spółki zgłaszają się chętni zainteresowani przejęciem biznesu stalowego.

"Zainteresowanych jest duże. Liczymy, że po przesłaniu memorandum, w którym określimy konkretnie nasze warunki, wielu inwestorów odpowie na naszą ofertę" - powiedział Skołożyński.

"Chcemy zakończyć cały proces sprzedaży biznesu stalowego jeszcze w 2006 roku" - dodał.

PAP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Stalexport kończy memorandum