Startują kursy CCIM

Radosław Górecki
opublikowano: 09-05-2000, 00:00

Startują kursy CCIM

Od 4 do 6 czerwca w Warszawie w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami odbędzie się szkolenie „Wprowadzenie do analizy komercyjnych inwestycji na rynku nieruchomości”. Szkolenie organizuje Polska Federacja Rynku Nieruchomości wspólnie z Instytutem Komercyjnego Inwestowania w Nieruchomości z Chicago (Commercial Investment Real Estate Institute, CIREI). Będzie to wprowadzenie do serii szkoleń, których ukończenie upoważnia do uzyskania tytułu CCIM (Dyplomowany Specjalista Komercyjnych Inwestycji na Rynku Nieruchomości). Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma jeden punkt akonto CCIM, tym razem bez egzaminów. Jednak później nie będzie tak łatwo, gdyż kolejne szkolenia będą kończyć się obowiązkowymi egzaminami.

Najbliższy kurs poprowadzi Pius Leung, wykładowca posiadający tytuły CCIM, CPM, CIPS. Amerykańskie Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości wybrało go najlepszym wykładowcą roku 1999.

Tytuł CCIM jest przyznawany od 1969 r. przez Instytut Komercyjnego Inwestowania w Nieruchomości. Można go otrzymać po ukończeniu 240 godzin zajęć. Do dnia dzisiejszego udało się to 6 tys. osób, a 5 tys. ma status kandydata.

Tematy pierwszej sesji to: „Przegląd zasad pośrednictwa w obrocie nieruchomościami”, „Nauka podstaw analizy inwestycyjnej”, „Szacowanie przepływów gotówki po opodatkowaniu” i „Zastosowanie w praktyce wiadomości teoretycznych”. RG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Startują kursy CCIM