Startuje EURO2012.pb.pl!

DI
opublikowano: 16-05-2012, 07:45

Nasi gracze zaczęli zgrupowanie w Austrii, a my zaczynamy śledzić ostatnie przygotowania do imprezy.

Nowa strona tematyczna EURO2012.pb.pl to propozycja dla tych, którym już udziela się gorączka piłkarskiego kibicowania oraz tych, którzy piłką nie za bardzo się interesują, ale szukają okazji, by trochę na turnieju zarobić.

źródło: istockphoto.com
źródło: istockphoto.com
None
None

Znajdziecie więc u nas sporą dawkę gospodarczo-biznesowych informacji związanych z organizacją przez Polaków EURO 2012. Kasa, infrastruktura, marketing oraz Polska&Ukraina - to działy dla osób patrzących na zbliżającą się imprezę od strony pieniądza. Dla osób, które jednocześnie kibicują przygotowaliśmy strefę futbolu, a typowe nasze ciekawostki będziemy umieszczać w dziale light. Pomyśleliśmy także o waszym czasie i stworzyliśmy dwie kolumny: tylko biznes i tylko futbol, w których każdego dnia będziemy umieszczać linki do najciekawszych wieści z innych stron. Bez przeglądania sieci znajdziecie u nas wszystko to, co najważniejsze przed i podczas EURO 2012.

Startujcie razem z nami! Wspólnie śledźmy najważniejszą imprezę w historii polskiego sportu.

Koko-foto, czyli nasz konkurs przed EURO 2012. Najciekawsze zdjęcia będziemy publikować na bieżąco.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane