SuperKsięgowa tworzy sieć

Sylwia Wedzium
opublikowano: 2012-12-17 00:00

Wejście do sieci ma dać biurom rachunkowym szansę na dotarcie do szerszej grupy klientów.

SuperKsięgowa, platforma księgowości online, skierowana do mikroprzedsiębiorców oraz biur rachunkowych, stworzyła sieć niezależnych biur rachunkowych. Przynależność do sieci ma być szansą dla biur na pozyskanie nowych klientów i wyższą jakość obsługi.

Zastosowanie systemu SuperKsięgowa.pl umożliwi im zautomatyzowanie większości czynności dotychczas wykonywanych ręcznie (fakturowanie, wysyłka e-Deklaracji czy przypomnień przez SMS lub e-mail). SuperKsięgowa chce promowaćbiura, które przystąpiły do sieci.

Zyskują one w ten sposób dostęp do rynku ogólnopolskiego. — Sieć niezależnych biur rachunkowych SuperKsięgowej jest dla mnie okazją na dotarcie do nowych klientów z całej Polski, a nie tylko z Wrocławia i okolic — mówi Katarzyna Modrzejewska, prezes Horsh. Jednak nie wszystkie biura mogą zostać przyjęte do sieci. SuperKsięgowa weryfikuje kandydatów. O przyjęciu do niej zdecyduje poziom wiedzy merytorycznej, obsługi klienta oraz odpowiednie kwalifikacje.

— Planujemy, że do końca 2013 r. w naszej sieci znajdzie się kilkaset biur rachunkowych — mówi Patrycja Strzelecka, dyrektor zarządzająca w SuperKsięgowej.

Możesz zainteresować się również: