Święto branży dystrybucyjnej

  • DI
opublikowano: 03-11-2019, 22:00

Nowe technologie i modele biznesu, transformacja cyfrowa, współpraca między sektorami — o tym będą dyskutować uczestnicy KND.

18 listopada w Warszawie odbędzie się Kongres Nowoczesnej Dystrybucji (KND). Wydarzenie skupi w jednym miejscu kadrę zarządzającą z branż handlu, przetwórstwa i dystrybucji. Kongres to pierwsze wydarzenie z udziałem prezesów 16 międzynarodowych sieci handlowych zrzeszonych w Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHiD).

— Chcemy przedstawić strategiczne kierunki działania, dalszy rozwój sieci handlowych i przetwórstwa oraz wspólne dla obydwu sektorów wyzwania, jakimi są nowe technologie i transformacja cyfrowa, nowa generacja konsumenta, rozwój sektora FMCG i dalsze perspektywy współpracy — mówi Renata Juszkiewicz, prezes POHiD i przewodnicząca rady programowej kongresu.

Udział najwyższego szczebla kadry zarządzającej będzie szansą na podzielenie się know-how, najlepszymi praktykami biznesowymi i określenie czynników sukcesu firm na polskim rynku. Podczas debaty poświęconej nowej generacji konsumenta i jego oczekiwaniom w dobie transformacji cyfrowej prelegenci powiedzą, jak wykorzystać potencjał nowych technologii, aby odnieść sukces rynkowy i wzbogacić doświadczenia zakupowe konsumenta. Uczestnicy sesji równoległych skupią się nad problematyką innowacji produktowych i usługowych w sferze handlu, produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw i płatnościami. Podczas kongresu odbędzie się gala, na której wręczone zostaną statuetki w konkursie Modern Retail Awards. Laureaci zostaną wybrani przez grono niezależnych ekspertów z sektora handlu i dystrybucji. Kategorie konkursu obejmują dziedziny handlu detalicznego, dystrybucji i technologii. Organizatorem kongresu jest Fundacja Nowoczesnej Dystrybucji. Więcej informacji: www.dystrybucja.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu