Święto branży wod-kan

opublikowano: 19-04-2016, 22:00

Przedsiębiorcy z sektora wodno-kanalizacyjnego mają kolejną okazję, aby znaleźć zagranicznych kontrahentów. Szansę daje Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna towarzysząca tegorocznej edycji Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD- KAN 2016. Spotkanie producentów, dystrybutorów oraz specjalistów z branży odbędzie się 11 maja na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Uczestnicy giełdy mogą zaprezentować zagranicznym partnerom ofertę swoich produktów, technologii i badań. To także okazja do obserwacji rynku, zdobycia informacji o najnowszych rozwiązaniach i przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Aby się na nią zapisać, należy stworzyć profil swojej firmy za pośrednictwem systemu talkB2B. Oprócz tego trzeba przygotować krótki opis swojej działalności w języku angielskim uwzględniający potrzeby firmy i oczekiwania w stosunku do potencjalnych partnerów. Opis będzie można potem edytować. Kolejnym etapem jest wybór partnerów do rozmów. Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy każdy przedsiębiorca otrzyma osobisty harmonogram spotkań. Uczestnicy rozmów będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi tłumaczenia.

WAŻNA DATA: 26.04 Do tego dnia można zapisywać się na giełdę kooperacyjną, tworząc profil w systemie talkB2B.

WIĘCEJ INFORMACJI: Magdalena Frank tel.: +56 699-54-80 magdalena.frank@tarr.org.pl http://wodkan2016.talkb2b.net/ members/register

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu