System musi być niezawodny

MIB
opublikowano: 11-05-2006, 00:00

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesny system zarządzania magazynem? — to główny temat IV Forum Menedżerów, które zorganizowała w Spale firma Safo. W imprezie wzięło udział ponad 50 przedstawicieli kadry menedżerskiej oraz osób zarządzających procesami logistycznymi. Dyskutowano o automatyzacji procesów logistycznych w przemyśle, dystrybucji i centrach logistycznych.

— Nasze oprogramowanie zainstalowaliśmy w największych centrach dystrybucyjnych w Polsce — w branży motoryzacyjnej, budowlanej i spożywczej. System wykorzystywany jest często 24 godziny na dobę, dlatego musi być niezawodny — podkreśla Maciej Maniecki, prezes Safo.

W czasie forum omówiono prognozy i tendencje rozwoju aplikacji do automatyzacji procesów logistycznych, obsługi centrów oraz magazynów wysokiego składowania. Klienci Safo zaprezentowali praktyczne zastosowania i osiągnięte korzyści z wdrożenia rozwiązań w ich przedsiębiorstwach. Patronat nad forum sprawował „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu