Szkoła jutra

DCZ
opublikowano: 19-05-2014, 00:00

Konkurs

Rusza ogólnopolski konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra”. To pierwszy etap inicjatywy wspierającej naukę przedsiębiorczości w szkołach. Skierowany jest przede wszystkim do nauczycieli, szkoleniowców i pracowników naukowych. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma ciekawy pomysł na urozmaicenie zajęć z przedsiębiorczości.

Trzeba przygotować konspekt zadania z wykorzystaniem internetu i ogólnodostępnych narzędzi on-line. Chodzi o rozwinięcie umiejętności wymaganych w podstawie programowej nauki przedsiębiorczości. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie Portal.Managame.pl i stworzyć scenariusz w zamieszczonym tam formularzu.

Termin mija 10 czerwca. Ma też powstać portal edukacyjny dla uczniów, nauczycieli i specjalistów z firm szkoleniowych, a także przeglądarkowa gra symulacyjna Mana Game, rozwijająca praktyczne umiejętności przedsiębiorcze w przystępnej i atrakcyjnej dla użytkowników formie. Więcej: Portal.Managame.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu