Szukamy specjalistów

Daniel Kortlan
25-05-2007, 00:00

Potrzebujemy specjalistów do działu prawnego, księgowości, kadr, szkoleń i administracji. Brakuje nam również techników, elektroników, inżynierów, o pracownikach produkcji nie wspominając.

W największej fabryce LG Electronics w Mławie zatrudniamy około 3 tys. osób i po kilkuset pracowników w zakładach kooperujących z nami. A ruchy kadrowe są duże i dotkliwe zarazem. Wielu specjalistów wyjeżdża bowiem na Zachód, inni zaś wybierają większe ośrodki. Trudno się dziwić, skoro w Wielkiej Brytanii, ale też w takich aglomeracjach jak Warszawa, Trójmiasto czy Wrocław, można znacznie więcej zarobić.

Żeby znaleźć odpowiednich ludzi do pracy, współpracujemy z firmami doradztwa personalnego, zarówno regionalnymi, jak i sieciowymi. Nie tylko szukamy świetnych fachowców, ale też robimy wszystko, by zatrzymać w firmie najlepszych ludzi.

Daniel Kortlan

dyrektor personalny LG Electronics

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Daniel Kortlan

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Szukamy specjalistów