Szyc wyszedł z Maximusa

DI
opublikowano: 2010-09-28 11:59

Andrzej Szyc, dotychczasowy ponad 5-proc. udziałowiec spółki z NewConnect, pozbył się akcji spółki.

Inwestor posiadał dotychczas 258 160 akcji stanowiących 5,16 proc. kapitału zakładowego i tyleż w ogólnej liczbie głosów na WZA.

W wyniku zawarcia transakcji sprzedaży w dniach 24 lipca - 27 września Andrzej Szyc nie posiada akcji Maximus.

Kurs spółki rośnie dziś o ponad 30 proc.