T-Bull liczy pieniądze z Top Speed 2

GSU
opublikowano: 19-06-2018, 14:12
aktualizacja: 19-06-2018, 14:13

T-Bull, który pod koniec roku planuje wydać kontynuację swojej topowej produkcji w postaci Top Speed 2 oczekuje, że przychód z gry z w przeliczeniu na jedno pobranie wyniesie 0,50 USD . Szacuje średnią dzienną liczbę pobrań tej gry na platformie Google Play na 20 tys.

Prognoza spółki wydaje się bardzo ambitna w kontekście monetyzacji pierwszej części gry, w której przychód w przeliczeniu na pobranie to nieco ponad 0,07 USD. Dużo wyższy wskaźnik oczekiwany jest m.in. w związku z wprowadzeniem w grze trybu multiplayer. Oczekiwania mają też oparcie we wyższych wskaźnikach najnowszej gry Idle Racing GO. 

Największe zainteresowanie drugą odsłoną gry spodziewane jest w Indiach, Brazylii i Indonezji. Kolejne państwa to odpowiednio USA, Rosja i Meksyk. Polska na przewidywanej liście zajmuje trzynastą pozycję. 

Wrocławski deweloper w swoim najnowszym zestawieniu ogłosił także przewidywaną średnią ocenę ich nowej produkcji, która ma wynieść w 4,7/5. Średnia ocena pierwszego Top Speeda to 4,6/5.

Wydana prawie trzy lata temu gra Top Speed  okazała się jedną z najpopularniejszych gier studia T-Bull. Gra do tej pory została pobrana ponad 26 mln razy. Premiera kolejnej części ulicznych wyścigów – Top Speed 2 zaplanowana jest na grudzień. 

T-Bull obecnie notowany jest na NewConnect. W grudniu akcjonariusze spółki zdecydowali o emisji w ramach oferty publicznej do 100 tys. akcji z wyłączeniem prawa poboru i o przeniesieniu notowań akcji na rynek regulowany GPW. W styczniu spółka złożyła do KNF wniosek o zatwierdzenie prospektu emisyjnego.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu