Tak dla dywidendy Elektrobudowy

ANP
opublikowano: 2010-04-27 09:01

Wtorkowe walne spółki podjęło uchwałę o wypłacie z zysku za 2009 r.

Dywidenda Elektrobudowy przekroczy 16,61 mln zł, czyli wyniesie 3,50 zł na każdą z 4,74 mln akcji. Dniem ustalenia prawa do niej jest 23 lipca, a dniem wypłaty 9 sierpnia.