Targi Kielce w komórce

MBE
opublikowano: 31-08-2012, 00:00

Mobilna aplikacja ułatwi wystawcom i zwiedzającym poruszanie się po halach targowych i podpowie, gdzie stoi samochód.

Już w najbliższy poniedziałek goście i klienci kieleckich targów będą mogli wypróbować stworzoną specjalnie na potrzeby targowej spółki aplikację mobilną. Pozwala ona użytkownikom tabletów i smartfonów z systemami Android oraz iOS pobrać program targów, zapoznać się z pełną ofertą wystawców, a także zlokalizować samochód za pomocą telefonu. Korzystając z platformy, wystawcyi odwiedzający Targi Kielce będą mogli zapoznać się z pełną ofertą wystawców, programem wydarzeń, w tym również towarzyszącym targom konferencji. Szybką lokalizację wybranego miejsca — czy to stoiska, sali konferencyjnej, czy parkingu — umożliwi mapa terenu targowego.

Komórka lub tablet podpowie też, jak dojść do kawiarni czy pozostawionego na parkingu samochodu, a wirtualna teczka umożliwi zbieranie elektronicznych wersji materiałów informacyjnych — m.in. poprzez skanowanie fotokodu. Poprzez aplikację goście targów będą mogli stworzyć własny plan dnia oraz bezpośredniopołączyć się z pocztą i kontami na Facebooku czy Twitterze.

— Klienci i goście Targów Kielce to ludzie biznesu, przyzwyczajeni do wykorzystywania w pracy innowacyjnych rozwiązań i to dla ich wygody i komfortu stworzona jest ta aplikacja — mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Premiera aplikacji odbędzie się podczas XX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego — targów, które potrwają od 3 do 6 września. Aplikację można pobrać, skanując smartfonem specjalny fotokod lub pobrać bezpłatnie z App Store lub sklepu Google Play.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Targi Kielce w komórce