TechCrunch dla polskich start-upów

  • Marta Bellon
opublikowano: 15-07-2015, 22:00

Spotkania dla młodych przedsiębiorców, inwestorów i osób zainteresowanych innowacyjnymi projektami biznesowymi.

Najpopularniejszy anglojęzyczny serwis piszący o nowych technologiach i start-upach organizuje w trzech polskich miastach spotkania dla młodych przedsiębiorców, inwestorów i osób zainteresowanych innowacyjnymi projektami biznesowymi.

Ekipa serwisu na czele z Johnem Biggsem w dniach 28.-30.07. odwiedzi Gdynię, Warszawę i Kraków. Spotkania zwane z angielska meetupami będą dla młodych przedsiębiorców okazją do zaprezentowania projektów szerszej publiczności oraz promocji rozwiązań. Każdy z twórców start-upu będzie mógł opowiedzieć o swoim pomyśle na biznes zaproszonym na spotkanie blogerom, dziennikarzom i inwestorom z lokalnego ekosystemu start-upowego.

Pitche, czyli prezentacje, potrwają2 minuty, przez kolejne 120 sekund przedsiębiorcy będą odpowiadać na pytania jury i gości. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.techcrunch.com. Wstęp na spotkania jest wolny, ale wymagana jest uprzednia rejestracja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu