Technopark wyhaftuje na zlecenie

  • Marta Bellon
opublikowano: 04-02-2016, 22:00

Centrum Fashion Design, które działa w Kieleckim Parku Technologicznym zaprasza do współpracy przedsiębiorców z branży modowej.

W pracowni, na kilkuset metrach kwadratowych jest m.in. szwalnia, studio graficzne, fotograficzne i showroom. To miejsce, w którym kształcą się projektanci i entuzjaści mody. Centrum świadczy usługi projektowania i wykonania haftu maszynowego. Jego pracownicy pomagają w przygotowaniu projektu, doradzają przy wyborze materiałów i na zlecenie klienta wykonują haft w pracowni hafciarskiej. Pracownicy KPT współpracują już przy tworzeniu kolekcji kieleckiej projektantki Justyny Anny Petelickiej, która zostanie zaprezentowana w Berlinie.

Są otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, dużymi firmami, agencjami reklamowymi, projektantami i producentami odzieży. Centrum dysponuje hafciarką Janome MB-4S — kompaktową, 1-głowicową, 4-nitkową.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu