Teka zostaje w Pruszkowie

opublikowano: 13-06-2016, 22:00

Producent urządzeń kuchennych do zabudowy Teka Polska przedłużył umowę najmu 2,9 tys. mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group. 2,5 tys. mkw. najemca wykorzystuje na cele magazynowe, a pozostałe 0,4 tys. mkw. na biura i pomieszczenia socjalne. Teka Polska współpracuje z MLP Group od 2002 r.

— Przedłużenie umowy najmu to rezultat wieloletniej współpracy. Wysoki poziom obsługi, standardy magazynowe i atrakcyjna lokalizacjaparku dopasowane do naszych oczekiwań to tylko kilka czynników, które wpłynęły na decyzję pozostania w MLP Pruszków I — mówi Andrzej Szymański, dyrektor generalny Teka Polska. MLP Pruszków I to pierwszy park MLP Group. Docelowo powstanie w nim 167 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Przez kilkanaście lat działania park stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum ma około 50 klientów, którzy wynajmują od 200 do 18 tys. mkw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane