Tele2 ma 150 tys. zamówień na abonament telefoniczny

opublikowano: 08-02-2007, 10:29

Operator telekomunikacyjny Tele2 Polska ma 150 tys. zamówień od klientów, którzy chcą opłacać abonament w Tele2 kupowany przez operatora hurtowo od Telekomunikacji Polskiej SA (TP SA). Klientów korzystających już z WLR w Tele2 jest obecnie 100 tys., poinformował agencję ISB Karol Wieczorek, rzecznik prasowy Tele2.

Operator telekomunikacyjny Tele2 Polska ma 150 tys. zamówień od klientów, którzy chcą opłacać abonament w Tele2 kupowany przez operatora hurtowo od Telekomunikacji Polskiej SA (TP SA). Klientów korzystających już z WLR w Tele2 jest obecnie 100 tys., poinformował agencję ISB Karol Wieczorek, rzecznik prasowy Tele2.

Spółka podtrzymuje plan, by w połowie roku wystartować z usługą bitstream access, umożliwiającą klientom firmy szerokopasmowy dostęp do sieci przy wykorzystaniu infrastruktury TP SA. Już na początku stycznia spółka podpisała umowę na wykorzystanie sieci TP SA przy bitstream access.

"Jeśli chodzi o aktywnych klientów WLR, to jest ich ponad 100 tys. W sumie w TP jest potwierdzonych około 150 tys. zamówień. Wszystkie mają zostać zrealizowane pod koniec lutego. Nowy regulamin TP zakłada wejście w życie rezygnacji z 30-dniowym okresem wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego - miesiąca" - powiedział Wieczorek.

Tele2 podawała niedawno, że prognozuje, iż za 2 lata abonament w Tele2 będzie opłacać 80% osób, które płacą w tej spółce za rozmowy telefoniczne. (ISB)

esc/tom

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane