Tepsa swoje, PB swoje

Magdalena Wierzchowska
opublikowano: 14-07-2011, 00:00

Grupa TP nie rozpoczęła procedury sprzedaży wp.pl — zapewnia operator. Dojdzie do tego jesienią — mówią źródła.

Grupa TP nie rozpoczęła procedury sprzedaży wp.pl — zapewnia operator. Dojdzie do tego jesienią — mówią źródła.

Telekomunikacja Polska nie rozpoczęła procedury sprzedaży Wirtualnej Polski — tak brzmiało wczorajsze oświadczenie Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika Grupy TP. To reakcja na wczorajszy artykuł "Pulsu Biznesu". Pisaliśmy w nim, że TP przymierza się do sprzedaży pioniera wśród polskich portali. Plotki o możliwej sprzedaży Wirtualnej Polski pojawiają się na rynku od kilku miesięcy. Nasi informatorzy mówią, że formalnie decyzja w tej sprawie powinna zapaść po wakacjach. I o tym właśnie napisaliśmy o tym we wczorajszym "PB".

— Odnosząc się do spekulacji medialnych dotyczących domniemanych możliwości sprzedaży portalu Wirtualna Polska, Telekomunikacja Polska informuje, że podane informacje nie mają potwierdzenia w faktach. Grupa TP nie rozpoczęła procedury sprzedaży — napisał w oświadczeniu Wojciech Jabczyński, rzecznik TP.

Nasz artykuł nie zawierał jednak informacji wskazujących na to, by procedura sprzedaży się rozpoczęła. Wręcz przeciwnie. Plotki mówią, że procedura sprzedaży ma się rozpocząć jesienią. A decyzja —tak jak pisaliśmy we wczorajszym "PB" — powinna formalnie zapaść we wrześniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Magdalena Wierzchowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu