To Globalworth kupił dwa biurowce LC Corp.

opublikowano: 26-04-2019, 11:23

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o zawarciu przez LC Corp. przedwstępnych umów sprzedaży dwóch biurowców za ponad 113 mln EUR. Okazało się, że trafiły do Globalworth Real Estate.

Chodzi o budynki biurowe Retro Office House we Wrocławiu oraz Silesia Star w Katowicach. Globalworth Real Estate poinformował właśnie o tym, że kupił je za 113,2 mln EUR. Transakcja ma zostać zamknięta do końca lipca. Retro Office House ma 21,9 tys. metrów kwadratowych powierzchni, która jest już w całości wynajęta. Silesia Star oferuje 29,2 tys. metrów kwadratowych powierzchni, która jest już wynajęta w 95 proc.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, sharesmagazine.co.uk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu