Czytasz dzięki

Trzech akcjonariuszy porozumiało się w Elektrobudowie

opublikowano: 23-03-2020, 15:31

Spółka Janali oraz Cezary Kubacki i Maciej Nowak zawarli porozumienie, którego celem jest wprowadzenie wytypowanego członka do rady nadzorczej Elektrobudowy.

Janali to toruńska spółka, która posiada 2,74 proc. akcji budowlanej firmy. Do Cezarego Kubackiego należy 1,49 proc. walorów, a Macieja Nowaka 0,84 proc.

W sumie porozumienie kontroluje 5,07 proc. akcji spółki, która w ubiegłym tygdoniu zapowiedziała złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości po tym, jak zarząd nie znalazł wspólnego języka z bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane