Tygodnik Teleinfo przyznał Złote Procesory 2001

Wojciech Kowalczuk
09-05-2001, 00:00

Tygodnik „Teleinfo” przyznał Złote Procesory 2001

W trakcie poznańskich targów Infosystem 2001, ogłoszono wyniki konkursu tygodnika „Teleinfo” — Złote Procesory 2001. Celem zorganizowanego po raz trzeci konkursu jest promowanie menedżerów, firm, produktów i rozwiązań, wywierających największy wpływ na polski rynek teleinformatyczny. Kapitułę konkursu tworzą przedstawiciele dwunastu najlepiej zinformatyzowanych przedsiębiorstw i instytucji w Polsce (według rankingu „Teleinfo” 100) oraz znawcy rynku i przedstawiciele wydawcy i redakcji tygodnika „Teleinfo”.

Złoty Procesor 2001 otrzymała firma Intel za procesor Pentium 4. W kategorii: Produkt Roku — Oprogramowanie nagrodzono Oracle Polska za wysoką skalowalność, wydajność i stuprocentową „internetowość” nowej bazy danych Oracle9i. W kategorii: Produkt Roku — Rozwiązanie Złoty Procesor przypadł firmie Comp (Warszawa) za udane wykorzystanie polskiej myśli technologicznej w rozwiązaniach CompCrypt zapewniających bezpieczne przesyłanie danych. Za Firmę Roku kapituła uznała Hewlett-Packard Polska za utrzymywanie pozycji największej firmy IT na naszym rynku i konsekwentne przekształcanie się z dostawcy sprzętu w dostawcę usług. W kategorii: Kampania Promocyjna Roku Złotym Procesorem nagrodzono firmę TELE 2 za kampanię „Dostęp od ręki”.

W kategorii: Menedżer Roku nagrodę otrzymał Grzegorz Kozłowski — prezes SAP Polska za umocnienie kierowanej przez niego firmy na pozycji lidera na naszym rynku systemów ERP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Kowalczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Tygodnik Teleinfo przyznał Złote Procesory 2001