Ubezpieczenie z szansą na premię

opublikowano: 23-09-2014, 00:00

Hossa w Europie Zachodniej trwa już 2,5 roku i jeśli potrwa jeszcze przynajmniej drugie tyle to zarobią ci, którzy zapiszą się na oferowany właśnie przez Euro Bank produkt strukturyzowany Elita Europy.

Hossa w Europie Zachodniej trwa już 2,5 roku i jeśli potrwa jeszcze przynajmniej drugie tyle, a po drodze nie zdarzą się głębokie korekty, to zarobią ci, którzy zapiszą się na oferowany właśnie przez Euro Bank produkt strukturyzowany Elita Europy.

Struktura ma formę ubezpieczenia na życie i dożycie, a premia inwestycyjna zależeć będzie od notowań dziesięciu europejskich blue chips, takich jak m.in. GDF Suez, Deutsche Telekom i Danone. Co trzy miesiące, począwszy od 10 października, sprawdzany będzie ich kurs, a wynik uśredniany.

Dodatkowo na koniec okresu trwania lokaty sprawdzona zostanie liczba spółek, których notowania w ostatnim trzymiesięcznym okresie były wyższe niż na początku inwestycji. Im będzie ich mniej, tym premia niższa. Minimalna wpłata na lokatę to 5 tys. zł, a w okresie trwania zapisów (czyli do 27 października) oprocentowanie będzie wynosić 4 proc. w skali roku.

Produkt ma gwarancję kapitału w wysokości 100,1 proc. W przypadku rozwiązania umowy ubezpieczenia trzeba się liczyć ze stratą w wysokości maksymalnie 8 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Ubezpieczenie z szansą na premię