Ulubione telefony bankierów?

ŁO, fortune.cnn.com
12-10-2010, 12:56

- Telefony Apple były wszędzie podczas EuroFinance 2010 w Genewie – donosi Jonny Evans z magazynu „Computerworld”.

Dziennikarz magazynu odwiedził międzynarodową, doroczną konferencję EuroFinance 2010 w Genewie, gdzie spotyka się śmietanka bankierów i finansistów. Evans jako miłośnik nowych technologii szybko zaczął zwracać uwagę na to, jakie telefony trzymają w ręku ludzie, którzy na co dzień obracają poważnymi sumami pieniędzy.

- iPhone’y były wszędzie, czasami BlackBerry było w jednej ręce, a iPhone w drugiej – relacjonuje Evans cytowany przez magazyn „Fortune”.

Dlaczego sprzęt Apple cieszy się tak dużą popularnością? Evans twierdzi, że ta fascynacja ma szerszy zasięg i dotyczy też iPadów oraz całej masy przydatnych w biznesie aplikacji z App Store. Evans wymienia choćby finansową aplikację Bloomberga i uruchomioną niedawno wersję platformy NeoLink należącej do banku BNP Paribas, a przygotowanej specjalnie na iPada.

W ramach uściślenia warto dodać, że Evans na swoim oficjalnym blogu umieścił notkę „Apple Holic” pod nazwiskiem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, fortune.cnn.com

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Handel / Ulubione telefony bankierów?