Czytasz dzięki

Unijne dotacje dla Mazowsza w pigułce

SACH
opublikowano: 06-10-2011, 00:00

Ponad 70 stoisk, prezentacje i porady – z tego wszystkiego mogą korzystać uczestnicy II Forum Rozwoju Mazowsza.

To wydarzenie jest dedykowane z jednej strony odbiorcom unijnej pomocy na Mazowszu, a z drugiej wszystkim tym, którzy jeszcze chcieliby skorzystać z dostępnego dofinansowania. Dla nich Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU) zorganizowała dwudniowe II Forum Rozwoju Mazowsza. Impreza wystartowała wczoraj i będzie

trwała dzisiaj do godz. 14.30. Na osoby odwiedzające forum czeka m.in. 70 wystawców, którzy będą prezentować możliwości i efekty unijnej pomocy. Są to przedsiębiorcy, samorządy i instytucje otoczenia biznesu. — Forum to właściwie forma targów dla osób zainteresowanych funduszami unijnymi oraz panele informacyjne dla odbiorców unijnej pomocy. To doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń związanych z unijnymi dotacjami — mówi Wiesław Raboszuk, dyrektor MJWPU.

W ramach części konferencyjnej uczestnicy mogą m.in. poznać zasady prawidłowego przygotowania i rozliczania wniosku o unijne dofinansowanie oraz wniosku o płatność. Wiedzę otrzymają od ekspertów. Mogą też konsultować pomysły, ponieważ podczas forum w jednym miejscu można spotkać konsultantów ze wszystkich działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego (RPO WM).

Zainteresowani otrzymają bezpłatne materiały informacyjne na temat funduszy i mogą uczestniczyć w dyskusjach poświęconych aktualnym potrzebom beneficjentów unijnych programów na Mazowszu. Dziś w ramach forum odbędą się prezentacje trwających naborów RPO WM z działań 7.2 i 2.3 oraz projektów realizowanych przez Urząd Miasta Warszawy. Podczas wydarzenia można obejrzeć wystawę prac fotograficznych przedstawiających projekty i inwestycje zrealizowane dzięki wsparciu z EFRR w ramach RPO WM.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły dotyczące II Forum Rozwoju Mazowsza można znaleźć na stronie internetowej: http://mazowia.eu/media-wydarzenia/zapraszamy-na-ii-forum-rozwoju-mazowsza.html.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane