UPC startuje z kolejnym Think Big

opublikowano: 18-09-2015, 11:10

Firmy z branży technologicznej i IT mogą powalczyć o pieniądze na rozwój swoich nowatorskich projektów.

To już trzecia edycja programy Think Big, realizowanego przez UPC Biznes. Konkurs jest adresowany do ambitnych przedsiębiorców, którzy rozwijają technologiczne projekty i są gotowi przełamywać wszelkie bariery rynkowe. Program w tym roku jest organizowany pod hasłem „Go beyond borders!” (przekraczaj granice).

Pula nagród sięga 80 tys. zł. Wygrać można też pakiety usług dla firm i zaproszenia do Think Big Academy. Udział w konkursie to również szansa na zaprezentowania swoich biznesowych dokonań inwestorom i innym przedsiębiorcom. W jury znajdą się mentorzy biznesu, w tym przedstawiciele SpeedUp Group, funduszu venture capital.

Warunkiem udziału w konkursie jest prowadzenie biznesu w oparciu o nowoczesne technologie i wykazanie określonego progu przychodów (50 tys. zł). 

- Uczestnikami Think Big są przedsiębiorcy, którzy wyszli już z fazy start-upu i mają sprawdzony model biznesowy, mogą wykazać się konkretnym doświadczeniem, także w kontekście barier, jakie pokonuje każdy, kto chce prowadzić własną firmę - zaznacza Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes. 

Chętni mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej: thinkbig.upc.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 listopada. 

Laureatami poprzedniej edycji konkursu zostali przedstawiciele firmy Egzotech – doceniono jej robota rehabilitacyjnego Luna EMG. Wyróżnione zostały także: Leia Display System (ekran do wyświetlania obrazu w powietrzu) oraz Lo Fi Robot (robotyka dla dzieci).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu