UPS rozszerza zasięg usług

Marcin Bołtryk
17-02-2005, 00:00

Firma kurierska UPS wprowadza niektóre swoje usługi do dziesięciu nowych krajów członkowskich Unii Europejskiej. Teraz usługi przesyłki zwrotnej i przesyłki za pobraniem (collect on delivery) dostępne będą w całej UE oraz Norwegii i Szwajcarii.

— Na przykład klienci w Polsce z taką samą łatwością będą mogli zarządzać zwrotem towarów, jak ich wysyłką, a dzięki przesyłce za pobraniem — zmniejszyć ryzyko, udoskonalić zarządzanie przepływem gotówki i usprawnić operacje finansowe — mówi Thomas Gebhard, wiceprezes ds. sprzedaży regionu europejskiego UPS.

Usługa przesyłki zwrotnej to z kolei oferta dla klientów wymagających zarządzania zwrotem towarów, bez względu na to, czy usługi stosowane są dla zwrotów towarów zamówionych przez internet, produktów w okresie gwarancji wysyłanych do naprawy, czy też elementów przeznaczonych do recyklingu i ponownego użycia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / UPS rozszerza zasięg usług