Urodowy fastfood

opublikowano: 12-04-2019, 18:00

W dzisiejszym programie pokażemy Wam biznes oparty na brwiach. Dowiemy się jak prowadzi się brow bar w Polsce, skąd pomysł na taki biznes, co jest w nim najtrudniejsze i czy na brwiach da się zarobić.

- Eyebar to miejsce na mapie Warszawy, które odkryło piękne brwi – mówią zgodnie Ola z Elizą, czyli właścicielki marki.

Aleksandra Głos i Eliza Moczydłowska przyjaźnią się od lat. W końcu zostały też wspólniczkami. Na pomysł założenia własnego biznesu wpadły przypadkiem. Jak same mówią, marzyły po prostu o pięknych brwiach . Z tego właśnie marzenia zrodził się Eyebar, czyli salon, które skupia się na stylizacji brwi. W Warszawie przyjaciółki mają już cztery takie miejsca. Teraz szykują się do otwarcia kolejnego.

- My bardzo chciałyśmy mieć wspólne dziecko – śmieją się dziewczyny.

- Zawsze z Elizą chciałyśmy mieć wspólny biznes. Pomysł, żeby zająć się brwiami zrodził się przy winie. Stwierdziłyśmy, że to jest taki element niezadbany i uznałyśmy, że warto byłoby się tym tematem zainteresować. W przekonaniu, że jest to dobry pomysł utwierdziłyśmy się, kiedy zobaczyłyśmy, że taka usługa na świecie już istnieje i jest bardzo popularna. To pozwoliło nam uwierzyć, że ten biznes ma sens – mówi Aleksandra Głos, współwłaścicielka Eyebar.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu