USA: Kłopoty finansowe w Nibylandii

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 10-03-2006, 09:53

Władze Kalifornii nakazały Michaelowi Jacksonowi zamknięcie rancza "Nibylandia" z powodu zaległości w płaceniu pensji i ubezpieczeń pracowników,i nałożyły nań w czwartek kolejną grzywnę.

Władze Kalifornii nakazały Michaelowi Jacksonowi zamknięcie rancza "Nibylandia" z powodu zaległości w płaceniu pensji i ubezpieczeń pracowników,i nałożyły nań w czwartek kolejną grzywnę.

    Nakaz zabrania Jacksonowi zatrudniania kogokolwiek w posiadłości, póki gwiazdor nie ureguluje zaległości w ubezpieczeniu personelu. Władze wydały nakaz, gdy odkryły, że ważność ubezpieczenia wypadkowego jednego z pracowników wygasła w styczniu. Orzekły też grzywnę w wysokości 69 tys. dolarów.

    Piosenkarz musi już zapłacić 100 tys. dolarów kary za niepłacenie od grudnia zeszłego roku pensji co najmniej 30 zatrudnionym na ranczu.

    Jackson, który w czerwcu tego roku został oczyszczony z zarzutów o molestowanie seksualne nastolatka, po zakończeniu procesu wyjechał do Bahrajnu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane