USA: Tylko 3,1 proc. singli nadaje się do związku

W USA tylko niespełna co trzydziesta młoda samotna osoba nadaje się, by mieć partnera, donosi portal BusinessInsider.

Połowa dorosłych Amerykanów nie jest z nikim trwale związana. Jednak spośród około miliona samotnych osób, których dane przeanalizował BusinessInsider, zaledwie niespełna 30 tys. miało odpowiednie warunki by założyć związek. Na jakiej podstawie portal zdecydował, że ktoś się nadaje, by mieć partnera, a ktoś inny nie? Otóż aby być dobrym kandydatem, trzeba mieć wykształcenie, stabilne dochody oraz prowadzić niezależny tryb życia.

Dlatego portal sprawdził, ile spośród miliona przebadanych singli jest w wieku 18-40 lat, nie mieszka z rodzicami, ani w miejscach grupowego zamieszkania, jak chociażby akademiki czy więzienia, oraz ma co najmniej tytuł licencjata. Jeżeli to tego dodać wymaganie, że ma zatrudnienie oraz zarabia nie mniej niż 80 proc. przeciętnej pensji w jego regionie, to okazuje się, że zaledwie 3,1 proc. wolnych osób spełnia te warunki.

- Życzymy szczęścia w szukaniu drugiej połówki – z przekąsem komentuje BusinessInsider.

FOT. ISTOCK
FOT. ISTOCK
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Wierciszewski, BusinessInsider

Polecane