Vos Logistics: wzrost o 78 proc.

Marcin Bołtryk
opublikowano: 17-02-2005, 00:00

Firma Vos Logistics Polska podsumowała 2004 r. Wypracowała przychody na poziomie 287,3 mln zł (plan zakładał 300 mln zł), co oznacza 78,5-proc. wzrost w porównaniu z 2003 r. Ze statystyk prowadzonych przez firmę wynika, że liczba kilometrów ładownych, przejechanych przez ciężarówki Vos Logistics Polska, w 2004 r. wyniosła 50 mln.

Firma, z najliczniejszą flotą samochodów o podwyższonej pojemności, kilka miesięcy temu rozpoczęła też budowę floty typu silo i już ma do zaoferowania 150 sztuk tego typu pojazdów. Silo to samochody do ładunków sypkich, granulatów i komponentów z branży chemicznej i petrochemicznej. Do końca 2005 r. liczba silo wzrośnie do 300 sztuk, a wszystko w związku ze zbliżającą się ku końcowi, a prowadzoną przez Grupę Vos, budową terminalu dystrybucyjnego dla zakładów tworzyw sztucznych w Płocku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy