W górę

MK
opublikowano: 09-05-2012, 00:00

Kadry

PAWEŁ KULCZYK

Został wiceprezesem firmy Internet Works, która buduje i prowadzi w sieci projekty dla biznesu i oferuje konsulting w zakresie marketingu internetowego. Jego powołanie do zarządu wiąże się z rozszerzeniem działalności spółki. Menedżer jest absolwentem europeistyki i prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

ŁUKASZ ŚWIST

Objął stanowisko dyrektora działu współpracy z partnerami w Software AG Polska. Od początku 2011 r. był dyrektorem działu alliance, odpowiedzialnym za sprzedaż technologii, w spółce Infovide-Matrix. Karierę zawodową zaczął w Niemczech w firmie Open-E, gdzie początkowo odpowiadał za wsparcie techniczne, a następnie był menedżerem produktów. Po powrocie do Polski w lutym 2006 r. zaczął pracę w Software AG Polska jako konsultant przedsprzedaży w dziale global consulting services. Pod koniec 2006 r. został key account managerem w zespole handlowym. Absolwent Politechniki Poznańskiej i TU Cottbus.

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI

To nowy dyrektor techniczny w firmie Symantec Poland. Zarządza zespołem inżynierów wspierających sprzedaż oprogramowania dla biznesu. Ostatnie sześć lat spędził w EMC Poland, gdzie najpierw pracował w dziale EMC professional services, a w marcu 2010 r. został dyrektorem generalnym firmy. Wcześniej pracował w dziale wsparcia sprzedaży w Hewlett- Packard, a karierę zaczynał w firmie PTC. W branży IT pracuje od ponad 14 lat. Absolwent Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu w Bristolu, studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej i biznesowych studiów podyplomowych w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

MIROSŁAW SUSZEK

Dołączył do zarządu i został dyrektorem ds. operacyjnych, odpowiedzialnym za obsługę klienta, rozwój i utrzymanie sieci i IT w spółce Netia. Od 2004 r. pełnił funkcję dyrektora operacyjnego i członka zarządu UPC Polska. W latach 2001-04 pracował kolejno na stanowiskach: dyrektora ds. nowych usług w Wizji TV, dyrektora ds. projektów i dyrektora ds. rozwoju UPC Polska. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Ma też dyplom Executive MBA uzyskany w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu