Wall Street odrabia straty

MD
opublikowano: 2011-11-16 17:16

Amerykańskie rynki akcji rozpoczęły sesje spadkami głównych indeksów. Po godzinie handlu zaczęły one jednak odrabiać straty.

Obecnie Dow Jones, S&P500 i Nasdaq są jeszcze „pod kreską”, ale ich straty są niewielkie. Największym popytem cieszą się akcje spółek technologicznych. Wzrost notowań ropy powyżej 100 USD po raz pierwszy od czerwca spowodował wzrost popytu na spółki z segmentu energii. Są także chętni do kupowania akcji spółek przemysłowych. Najsłabiej notowane są spółki z segmentów ochrony zdrowia, finansowego, dyskrecjonalnych dóbr konsumpcyjnych i użyteczności publicznej.