Warbud wybuduje w Łodzi hotel sieci Qubus

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 07-11-2005, 20:27

Trzygwiazdkowy hotel ma zbudować w centrum Łodzi sieć Qubus Hotel. Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu została warszawska firma Warbud SA - poinformowała PAP w poniedziałek sieć Qubus Hotel. Otwarcie hotelu w Łodzi planowane jest na przełomie 2006 i 2007 roku.

Trzygwiazdkowy hotel ma zbudować w centrum Łodzi sieć Qubus Hotel. Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu została warszawska firma Warbud SA - poinformowała PAP w poniedziałek sieć Qubus Hotel. Otwarcie hotelu w Łodzi planowane jest na przełomie 2006 i 2007 roku.

Będzie to już 12. hotel sieci Qubus Hotel, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1996 roku; jej pierwszy hotel powstał w Zielonej Górze. Obecnie prowadzone są dwie inne inwestycje sieci: budowa czterogwiazdkowego hotelu w Krakowie oraz trzygwiazdkowego w Kielcach.

Pozostałe obiekty sieci zlokalizowane są w zachodniej i południowej Polsce: w Gorzowie Wlkp., Głogowie, Legnicy, Złotoryji, Wrocławiu, Wałbrzychu i Gliwicach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane