we wtorek wysłuchanie publiczne ws. zmian w ordynacji samorządowej

Polska Agencja Prasowa SA
04-09-2006, 11:47

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, we wtorek zorganizowane zostanie wysłuchanie publiczne w sprawie zmian w ordynacji samorządowej wprowadzającą możliwość tworzenia grup list (bloków) wyborczych.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, we wtorek zorganizowane zostanie wysłuchanie publiczne w sprawie zmian w ordynacji samorządowej wprowadzającą możliwość tworzenia grup list (bloków) wyborczych.

Wysłuchanie organizują SLD, PO i PSL. - Chcemy, aby samorządowcy mogli powiedzieć co myślą o ordynacji - powiedział Wojciech Olejniczak, szef SLD.

- To będzie głos, który mam nadzieję że przemówi do rozumu rządzących, w szczególności prezydenta i premiera - dodał lider Sojuszu na konferencji prasowej. Jeszcze nie wiadomo, jakie będą ostateczne zmiany w ordynacji, "a prezydent już zapowiedział, że ją podpisze" - podkreślił.

DI

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / we wtorek wysłuchanie publiczne ws. zmian w ordynacji samorządowej