Wektory

Jacek Zalewski
12-01-2004, 00:00

Jerzy Owsiak. Po dwunastym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trudno górny wektor przyznać komukolwiek innemu. Ze względu na szlachetny cel, machnijmy ręką na postępujące z każdym rokiem zadufanie twórcy owego fenomenu. Na przykład na nas Owsiak już dawno się obraził za propozycję, aby WOŚP kiedyś wreszcie zliczyła z całego kraju KOSZTY UZYSKANIA swojego imponującego przychodu! Przecież organizacja tych wszystkich festynów kosztuje ogromne pieniądze...

Janusz Wojciechowski. Przyjmując przysięgę trzech nowo powołanych członków Rady Polityki Pieniężnej, wicemarszałek Sejmu nawet jednym słówkiem nie zaznaczył, iż Stanisław Nieckarz obejmie swoje obowiązki dopiero 6 lutego, po wygaśnięciu mandatu Marka Dąbrowskiego. Tymczasem z samej roty przysięgi wynika, iż członkostwo Nieckarza rozpoczęło się już... 9 stycznia. Oczywiście dualizmu w składzie RPP nie będzie, ale prawnik Wojciechowski się nie popisał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu