Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 09-03-2004, 00:00

Zbigniew Kaniewski. Od wielu miesięcy widok ministra skarbu w tym miejscu (w górę) to rzadkość. Ale też poprzednicy obecnego ministra nie dawali nam nawet szansy, ten zaś zapowiada, że sprzeda i upubliczni wszystko, co się da. 211 spółek ma być sprzedanych jeszcze w tym roku, kilkanaście trafi na giełdę, a to i tak dopiero początek. Niektórzy obawiają się, czy w zapędzie prywatyzacji ostanie się państwowe ministerstwo skarbu.

Ewa Wrzesińska-Jóźków. Stać się uosobieniem, ucieleśnieniem jakichś procesów to niewątpliwie ogromny zaszczyt. Ot, jak ostatnio mówiło się w kontekście referendum lex Kolarska-Bobińska. To zaszczyt. Ale mówiło się także casus Jakubowska „lub czasopisma”ś. To śmiesznie. A jak pani sędzia Jóźków orzeka w NSA o zgodności z prawem wydanych przez siebie interpretacji tego prawa? To już tylko strasznie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy