Wektory

Kaziemierz Krupa
opublikowano: 23-03-2004, 00:00

Anna Horsecka. Prezes zarządu Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Polsat postanowiła udowodnić, że „mały może więcej”. I próba zakończyła się sukcesem. Nie dość że kierowany przez nią najmniejszy na rynku fundusz niemalże tradycyjnie okupuje pierwsze miejsce w rankingach efektywności inwestowania powierzonych środków, to teraz przejmuje OFE Kredyt Banku. Będziemy kibicowali dalszym poczynaniom.

Maciej Manicki. Albo oszalał, albo w coś gra, ale raczej gra — tak komentują zachowanie byłego szefa Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych jego najbliżsi współpracownicy. Jego niechęć do wicepremiera Jerzego Hausnera jest tak wielka, że zdecydował się, za pośrednictwem swojej macierzystej organizacji, wezwać rząd do dymisji. Skargi u prezydenta i demonstracyjna rezygnacja z funkcji nie pomogły (nikt się nie przejął), pora więc na wiosenną ofensywę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kaziemierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu