Wektory

Kazimierz Krupa
20-04-2004, 00:00

Grzegorz Wieczerzak. No i kto to mówił, że z rodziną to najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciach. Do tego z majętną rodziną. Rodzina byłego prezesa PZU Życie wpłaciła 2 mln złotych kaucji wyznaczonej przez sąd i oskarżony o spowodowanie stu kilkudziesięciu mln zł strat (biegli nie mogą się doliczyć, ile) Grzegorz Wieczerzak opuścił areszt. Wyjście poprzedziły oględziny lekarskie i wychowawcza rozmowa z wychowawcą więziennym.

Jerzy Hausner. Jeszcze niedawno premier Miller (teraz to trzeba dodawać, który premier, tylu się ich namnożyło) mówił: „Hausner albo śmierć”, a już powtarzają to po nim związkowcy z OPZZ, tylko zupełnie co innego mają na myśli. Otóż oskarżają go o to, że rząd nie dotrzymał porozumienia w sprawie nowelizacji kodeksu pracy i żądają dymisji wicepremiera. Jacyś niecierpliwi. Mogliby poczekać te kilka dni. A swoją drogą to kto ten nowy rząd, z Hausnerem, ma popierać?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu