Wektory

Kazimierz Krupa
21-04-2004, 00:00

Andrzej Głowacki. Akcje firmy konsultingowej Doradztwo Gospodarcze DGA, która bez problemu na początku kwietnia sprzedała swoją emisję w ofercie publicznej (po 27,5 zł), zadebiutowały we wtorek na giełdzie z ceną 30,0 złotego. Trudno się więc dziwić, że prezes pęcznieje z dumy i zapowiada rychły atak ceny akcji na 50 zł, ale wcześniej zamierza udowodnić inwestorom wartość firmy. Powodzenia.

Zbigniew Siemiątkowski. Pierwsza ofiara afery Orlengate. Pan poseł SLD (dziwna kombinacja prawna) poprosił premiera o przyjęcie jego rezygnacji ze stanowiska szefa Agencji Wywiadu, ze względu na polityczne ataki na swoją osobę. Premier, jak rozumiemy, w uznaniu jego zasług, dymisji tej nie przyjął. Nasz główny wywiadowca twierdzi, że dwa lata temu (jako szef UOP) nie dezinformował posłów w sprawie zatrzymania Andrzeja Modrzejewskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu