Wektory

Kazimierz Krupa
18-05-2004, 00:00

Donald Tusk. Lider PO dobrze rozpoczął tydzień. Nie dość, że jego ugrupowanie zdystansowało w sondażach konkurentów, z „barbarzyńcami” na czele, w wyścigu po mandaty w Parlamencie Europejskim — to jeszcze sam „ostatni z trzech tenorów” coraz lepiej wypada w plebiscycie popularności przed wyborami prezydenckimi. Złośliwi mówią, że spodziewany dobry wynik PO w eurowyborach pozwoli na pozbycie się niektórych jej działaczy z krajowego podwórka...

Mirosław Sawicki. Nowy minister edukacji jeszcze nie zdążył na dobre umościć się w swoim fotelu, a już — tak naprawdę — podyktował uzasadnienie do swojego odwołania. Oświadczył: „obowiązkiem władz oświatowych jest zapewnienie takich warunków, w których wszyscy zdający maturę mają jednakowe prawa, jednakowe możliwości i jednakowe szanse”. To dlaczego tematy przeciekły do internetu i matura z języka polskiego i matematyki w Opolskiem musiała zostać unieważniona?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu