Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 13-05-2005, 00:00

Bogusław Cupiał. Mimo że do rozegrania w polskiej lidze piłkarskiej pozostało jeszcze pięć kolejek, już teraz Wisła Kraków może zapewnić sobie tytuł mistrzowski. Wystarczy zwycięstwo ze znacznie niżej notowaną Odrą Wodzisław. Zwycięstwo lub remis da ponadto krakowskiemu klubowi jeszcze jeden rekord — 38 mecz z rzędu bez porażki. Mimo zawirowań z transferami i trenerami Wisła Cupiała ciągle niepokonana. Oby jeszcze nie tylko na naszym, krajowym podwórku, a to już biznes.

Marek Kolasiński. Były poseł AWS, oskarżony o wyłudzenie blisko 40 mln kredytów z banków i oszustwa dotyczące podatku VAT, popełnione przez jego firmy i spółki z nim związane, pozostanie w areszcie do połowy sierpnia (jest już tam prawie od trzech lat). Akta jego sprawy liczą 145 tomów i sąd w Olkuszu, przed którym toczy się proces, ciągle nie może się z nimi do końca zapoznać. Ponadto sąd boi się skłonności byłego posła do wycieczek (szczególnie na Słowację).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu