Wektory

jaz
opublikowano: 10-08-2005, 00:00

Ryszard Domański. Rektor Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie podpisał z Wydziałem Ekonomii Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie umowę, umożliwiającą absolwentom WSHiFM otrzymywanie odrębnych dyplomów obu uczelni. To duże osiągnięcie prywatnej szkoły profesora Domańskiego, ponieważ pozycja Erasmus University jest powszechnie uznawana — jego Wydział Ekonomii notowany jest w nieoficjalnych rankingach na czwartym miejscu w Europie.

Andrzej Lepper. Wiadomo, że nie ma trudnych pytań, są tylko trudne odpowiedzi. A jednak pytania postawione przez Leppera kilku politykom tuż przed usunięciem go ze stanowiska wicemarszałka Sejmu („Czy prawdą jest, że...”) okazały się zbyt trudne dla Sądu Okręgowego w Warszawie, który wycenił je na rok i trzy miesiące więzienia (na pięcioletnich „zawiasach”), dokładając wodzowi Samoobrony 20 tys. zł grzywny oraz 50 tys. zł zadośćuczynienia dla Andrzeja Olechowskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu