Wektory

k
opublikowano: 13-09-2005, 00:00

Zbigniew Bicki. Klasyką są słowa Stanisława Wyspiańskiego „teatr mój widzę ogromny”, ale zdecydowanie przyćmić go chce, choć w innej dziedzinie, prezes Grupy BOT. Nie dość że kieruje największym w Polsce producentem energii (kopalnie węgla i elektrownie Bełchatów i Turów, elektrownia Opole), to jeszcze przed planowanym wejściem na giełdę, za nieco ponad rok, chce od rządu uzyskać ponad 1,3 mld dokapitalizowania (najlepiej w gotówce). Umie liczyć. (

Maria Szyszkowska. A jednak! Mało odporni na logikę pani profesor już cieszyli się, że nie zebrała 100 tysięcy podpisów pod swoją kandydaturą na prezydenta i wypadła z wyścigu i polityki. Przedwcześnie. Pani profesor „nie zdawała sobie sprawy” że niektórym partiom (PPS — socjaliści, KPP — komuniści) tak bardzo zależy, by kandydowała do Sejmu. No i kandyduje... Posłem, co prawda, i tak nie zostanie, ale debat z jej udziałem trzeba będzie słuchać.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu