Wektory

jaz
26-01-2006, 00:00

Wiesław Migut. Szef spółki Migut Media postąpił zgodnie z filozofią „Paryż wart jest mszy” i zawarł ugodę z firmą Edelman Polska, która w zeszłym roku „podebrała” mu PR-owską agencję BCA. Strony wycofały sądowe pozwy i kontrpozwy, przestały wydawać oświadczenia — Edelman po prostu odkupi należący do Migut Media większościowy pakiet akcji BCA. Niezależnie od okoliczności tej skomplikowanej sprawy, jej finał nie jest w polskim biznesie często spotykany. A w świecie polityki — wręcz niewyobrażalny...

OKW w Częstochowie. Straty, wynikające z unieważnienia i konieczności powtórzenia wyborów do Senatu w Częstochowie, wyniosły ponad 1 mln zł. Prokuratura zaczęła badać, kto odpowiada za kompromitujący Okręgową Komisję Wyborczą w Częstochowie błąd na kartach do głosowania użytych 25 września. Problem w tym, że członkami każdej komisji okręgowej są wyłącznie... sędziowie i będzie pewien problem z pociągnięciem ich do odpowiedzialności za niegospodarność, spowodowaną niechlujstwem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu