Wektory

k
opublikowano: 21-02-2006, 00:00

Cezary Banasiński. Opinia, że np. śnieg jest biały, nic jeszcze nie wnosi, ale gdy stwierdzi się to na podstawie rzeczowej ekspertyzy — można wyciągać wnioski. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów stwierdził (co wszyscy wiedzieli od dawna), że trzej operatorzy telefonii komórkowej — PTC, PTK Centertel i Polkomtel — działający na polskim rynku zajmują na nim „kolektywną pozycję dominującą”, co powstrzymuje rozwój konkurencji. Prezesowi UOKiK gratulujemy odwagi i czekamy na konsekwencje.

Renata Szynalska. Była posłanka SLD, później niezrzeszona, została skazana na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat oraz odebranie prawa jazdy na 3 lata za spowodowanie wypadku samochodowego w stanie nietrzeźwym — miała powyżej 0,8 promila alkoholu we krwi. Ponadto była posłanka musi zapłacić 7 tys. złotych grzywny i około 9 tys. zł nawiązki dla pokrzywdzonego — przechodnia potrąconego przez nią na przejściu dla pieszych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu