Wektory

jaz
opublikowano: 27-03-2006, 00:00

Andrzej Dopierała. Dotychczasowy (od ponad 7 lat) prezes Hewlett-Packard Polska objął analogiczne stanowisko w Oracle Polska. W tym roku jest to w naszym kraju najbardziej znaczący transfer biznesowy. 43-letni prezes, posiadacz licznych wyróżnień menedżerskich, postanowił osobiście zająć się niektórymi obszarami działalności nowej firmy — na przykład sprzedażą technologii dla klientów kluczowych — aby „czyste dyrektorowanie” go nie nudziło i nie oderwało od biznesowych realiów.

Adam Struzik. Do wyborów samorządowych jeszcze siedem miesięcy, ale marszałek województwa mazowieckiego — którego sprzed lat pamiętamy jako marszałka Senatu — już rozpoczął telewizyjną kampanię za publiczne pieniądze. Swoją pełną majestatu postać wmontował do sfinansowanej przez budżet województwa reklamy społecznej, poświęconej bezpieczeństwu dzieci na drogach. To klasyczny przykład nadużycia stanowiska. Niestety, Struzik znajdzie wielu naśladowców w całym kraju...

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu