Wektory

jaz
opublikowano: 26-04-2006, 00:00

Elżbieta Kruk. „Przewodnicząca posiedzeń” Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przy okazji nowelizacji ustawy, wynikającej z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, próbowała załatwić sobie — jako przyszłej, formalnie już wybranej przewodniczącej KRRiT — nieusuwalność z funkcji. Taki zapis znalazł się w prezydenckim projekcie ustawy. Jednak nawet koalicjanci PiS uznali nieusuwalność przewodniczącego organu kolegialnego za prawne hucpiarstwo i sejmowa komisja ów przepis skreśliła.

Ronaldinho. Brazylijski napastnik Barcelony jest obecnie najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie — tak przynajmniej wynika z raportu „France Football”. Zdetronizował Anglika Davida Beckhama, który prowadził w tej klasyfikacji przez trzy lata. Roczne zarobki Ronaldinho obliczone zostały na 23 miliony EUR, przy czym w kwocie tej uwzględnione są dochody z kontraktów reklamowych. Aktualne zarobki Beckhama, pomocnika Realu Madryt i reprezentacji Anglii, szacowane są na „zaledwie” 18 milionów EUR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu