Wektory

ass
opublikowano: 01-08-2006, 00:00

Zbigniew Romaszewski. Senator Prawa i Sprawiedliwości — wbrew dość rewolucyjnym zapędom większości swojego klubu — podjął próbę poprawienia ustawy lustracyjnej uchwalonej ostatnio przez Sejm. Romaszewski chce m.in. utrzymania statusu pokrzywdzonego oraz oświadczeń lustracyjnych rozpatrywanych przez sąd lustracyjny. Trudno mu zarzucić wrogość do lustracji czy nieznajomość tematu, więc może warto jego zastrzeżenia potraktować poważnie.

Jerzy Miller. Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia ma około miesiąca na znalezienie sobie nowej pracy. Jeżeli po uchwaleniu nowej ustawy zdrowotnej miał jakiekolwiek złudzenia co do swojej przyszłości w NFZ, to wczoraj rozwiał je szef stałego Komitetu Rady Ministrów Przemysław Gosiewski, który zapowiedział, że na przełomie sierpnia i września zajdą zmiany w kierownictwie NFZ. Jerzy Miller naraził się rządowi, bo nie godził się na obiecane podwyżki dla lekarzy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu