Wektory

ass
opublikowano: 11-10-2006, 00:00

Anna Streżyńska. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie ustaje w walce o liberalizację rynku telekomunikacyjnego i uczynienie go przyjaźniejszym dla klientów. Rozpoczęła z urzędu postępowanie administracyjne w sprawie zmiany umów o połączeniu sieci Telekomunikacji Polskiej z operatorami sieci komórkowych. Skutkiem tego postępowania może być spadek cen połączeń dla abonentów. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki i przyznać wektor w górę.

Jacek Kurski. Poseł Prawa i Sprawiedliwości podczas rozprawy sądowej wytoczonej mu przez lidera PO Donalda Tuska zaczął wycofywać się ze swoich oskarżeń w sprawie tzw. afery billboardowej. Nie potrafił udowodnić, że — tak jak mówił — kampanię Platformy sfinansowały pieniądze PZU i przyznał, że nie sprawdził prawdziwości tych twierdzeń. Doceniamy zadeklarowaną przezeń gotowość do przeprosin, jednak za kolejny spadek i tak już nie najwyższej wiarygodności przyznajemy wektor w dół.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu