Wektory

JAZ
opublikowano: 19-11-2007, 00:00

W GÓRĘ Agnieszka Liszka

Rzeczniczka rządu Donalda Tuska otrzymuje górny wektor na dobry początek, a przede wszystkim za wielką odwagę. Doktor Liszka podejmuje zawodowe wyzwanie życia — teoretyczną wiedzę menedżera komunikacji społecznej skonfrontuje z praktyką na wyjątkowo niewdzięcznym stanowisku. Siedem lat temu prowadziła kampanię Andrzeja Olechowskiego, rzeczniczką prezydenta nie została — ale, jak widać, co się odwlecze…

W DÓŁ Antoni Macierewicz

Powołany rekordowo późno wiceminister obrony ustanowił także rekord szybkości usunięcia ze stanowiska. Wybierał się jeszcze do Afganistanu, ale nie odleciał. Chyba na szczęście dla niego samego, bo gdyby odwołanie zastało go w drodze, to jako odpowiedzialny za kontrwywiadowczą osłonę polskiego kontyngentu, a zarazem osoba już prywatna — miałby u żołnierzy w Afganistanie mocno przechlapane.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: JAZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu